Ferie, ferie i po feriach

Po feriach pozostały już jedynie wspomnienia. Ci, którzy nigdzie nie wyjeżdżali mogli spędzić miło czas w szkole. Zajęcia w naszej szkole odbywały się w pierwszym tygodniu. Atrakcji nie brakowało. Niektórzy odkryli swoje umiejętności podczas warsztatów z Panią Czesławą Lewandowską. Pani Czesia nauczyła nas wykonywać piękne kwiaty z bibuły. Kreatywnością i pomysłowością wykazać musieli się uczestnicy warsztatów artystycznych. Piękne prace, które wykonali uczniowie były inspirowane baśnią pt. ,,Dzielny ołowiany żołnierzyk”. Pan Jakub Dudek zapoznał nas z wieloma ciekawostkami z życia zwierząt. Poszerzył znacznie naszą wiedzę na temat lasu. Jego niezwykle ciekawe zajęcia wzbogaciły liczne eksponaty i osobiste pamiątki dotyczące łowiectwa. W czasie ferii dzieci chętnie rozwiązywały rebusy, szarady i inne łamigłówki. Na koniec, w piątek wyjechaliśmy wspólnie z naszymi starszymi kolegami i koleżankami na basen.
Redakcja szkolna

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »