III Otwarty Turniej Tenisa Stołowego im. Ryszarda Łoniewskiego

15 lutego w hali Gminnego Centrum Sportu i rekreacji w Wąsewie odbył się III Otwarty Turniej Tenisa Stołowego im. Ryszarda Łoniewskiego. Gospodarzem zawodów był wójt gminy Rafał Kowalczyk. Do rywalizacji przystąpiło blisko stu tenisistów z kilku powiatów. W zawodach oddzielnie rywalizowały dziewczęta do lat 16, chłopcy do lat 16 oraz seniorzy open. Gimnazjum w Krasnosielcu reprezentowali: w kat. chłopcy do lat 16 Adrian Klik, Artur Larenta, Kacper Włodarski, Dariusz Radzinski i Marcin Perzanowski oraz w kat. open Adrian Szewczak i Grzegorz Gałązka. W kategorii do lat 16 mistrzem został Adrian Klik, II miejsce Artur Larenta a pozostali zajęli dalsze miejsca, za to zdobyli bogate doświadczenie.

Grzegorz Gałązka
Nauczyciel wychowania fizycznego

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »