Turniej Piłki Siatkowej w Zespole Szkół w Krasnosielcu

Dnia 21 lutego w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Krasnosielcu odbył się Turniej Piłki Siatkowej pod hasłem "Postaw na rodzinę". Organizatorem turnieju byl UKS Olimpia i ZS w Krasnosielcu, przy wsparciu Stanisławy Gołaszewskiej z GKRPA. Uczestnikami zawodów byli uczniowie gimnazjum, absolwenci, rodzice i nauczyciele. Turniej rozegrano systemem "każdy z każdym" do dwóch wygranych setów. Sędzią był Tomasz Olszewik – prezes GUKS Krasnosiel. Najlepsza okazała się drużyna rodziców, II m zajęli nauczyciele, III – absolwenci i IV – uczniowie gimnazjum. Rozgrywki przebiegały w miłej, sportowej atmosferze a walka odbywała się zgodnie z zasadami fair play. Dzięki takim spotkaniom, zdrowej rywalizacji pozytywnie rozwija się integracja środowiska związanego ze szkołą. Serdecznie dziękujemy uczestnikom, kibicom i mamy nadzieję, że spotkamy się za rok.
Nauczyciele wychowania fizycznego

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »