Brąz dla dziewcząt z Drążdżewa

W sobotę 8 lutego 2014 roku w Szelkowie odbyły się halowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt ze szkół podstawowych. Siedem drużyn, które zgłosiło się do turnieju podzielono na dwie grupy. Z grupy A awans uzyskały dziewczęta z SP w Drążdżewie oraz Szelkowie, zaś z grupy B awansowały dziewczęta z SP w Płoniawach i Krasnosielcu. W pierwszym pojedynku półfinałowym Drążdżewa z Krasnosielcem padł remis i sędziowie zarządzili rzuty karne, w których zwyciężyły dziewczęta z Krasnosielca wynikiem 2:1. W ostatnim meczu o brązowy medal dziewczęta dały z siebie wszystko, pokonały SP Płoniawy wynikiem 1:0 i ostatecznie zajęły III miejsce.

Redakcja Szkolna

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »