Magiczny dzień

W dniu 11 marca 2014 r. w Zespole Szkół w Krasnosielcu odbył się pokaz iluzji, śpiewu i tańca w wykonaniu mistrza magii Aleksandra Tkacza oraz jego pięknej asystentki. Iluzjonista zaprezentował swe sztuczki zarówno uczniom szkoły podstawowej jak i gimnazjalistom. W towarzystwie asystentów prezentował sztuczki, które zapierały dech w piersiach, poruszały wyobraźnię uczniów i powodowały wielkie zdziwienie. W spektaklu iluzjonista pokazał tradycyjne sztuczki zręcznościowe wywołujące złudzenia optyczne, unoszenie w powietrzu oraz niesamowitą wersję przecinania człowieka i odcinania głowy. W roli przecinanej wystąpiła nasza urocza nauczycielka języka rosyjskiego – pani Wanda Dziąba. Jako ochotnik do ścięcia głowy zgłosił się uczeń szkoły podstawowej – Adam Gałązka. Na szczęście w obu przypadkach odbyło się bez krwi i zarówno Adama, jak i panią Wandę udało się „poskładać” w całość. Te dwie sztuczki zrobiły na uczniach największe wrażenie, oglądali je z nieskrywanym podziwem. Zachwyt wzbudził także talent pięknej tancerki Anastazji, która doskonale połączyła iluzję z tańcem przy odpowiednio dobranej oprawie muzycznej.
Świetnie się bawiąc, z oczami szeroko otwartymi ze zdziwienia, wszyscy nie spostrzegli nawet kiedy pokaz dobiegł końca. Po pełnej zachwytu godzinie uczniowie udali się na zajęcia, jednak tajemnice sztuczek magicznych nie pozwalały skupić się na lekcjach i były tematem wielu rozmów na przerwach.

Redakcja

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »