Zapusty w szkole w Drążdżewie

Karnawał to okres poprzedzający Wielki Post, od Trzech Króli do Środy Popielcowej. Ostatniego dnia karnawału, czyli we wtorek 4 marca do szkoły w Drążdżewie przybyły Barwne Zapusty. Uczniowie przyszli do szkoły w kolorowych strojach karnawałowych. O godzinie 11.00 wszyscy uczniowie z klas I-VI oraz dzieci z grup przedszkolnych wraz z wychowawcami zgromadzili się na sali gimnastycznej, gdzie mieli okazję obejrzeć wspaniały występ „Zapustów” w wykonaniu uczniów z klas IV-VI. Śmiechu i zabawy było co niemiara. Uczniowie zadziwiali publiczność strojami oraz umiejętnościami muzycznymi i tanecznymi. Wśród występujących nie brakowało cyganki, diabła czy też błękitnego anioła. Publiczność była zachwycona bawiąc się wśród najnowszych hitów muzycznych. Ostatnią częścią szkolnych zapustów była wspólna dyskoteka. Zabawa była udana, wszyscy tańcząc i śpiewając pożegnali okres karnawału do przyszłego roku.
Redakcja Szkolna

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »