Bal karnawałowy w PSP w Krasnosielcu

Karnawał to czas radosnej zabawy. We wtorek, 4 marca br. uczniowie klas I – III wraz z wychowawcami postanowili zakończyć ten wspaniały czas balem przebierańców. Około 100 uczniów przybyło w tym dniu do szkoły w różnorodnych, pięknych i pomysłowych strojach. W zabawie karnawałowej uczestniczyły więc wróżki, księżniczki, kowbojki, czarodziejki, piraci, smoki, żołnierze z różnych epok, Zorro, pielęgniarki, policjanci i wiele, wiele innych postaci. Przy dźwiękach muzyki wszyscy bawili się doskonale. Szkoda, że następne karnawałowe szaleństwo dopiero za rok!

Hanna Flejszer
nauczyciel edukacji wczesnoszkolonej
PSP w Krasnosielcu

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »