Dzień teatru w bibliotece

Można było oglądać plakaty do następujących spektakli: Piotruś i wilk, Balladyna, W krainie snów Alicji, Zły, Koty, Deszczowa piosenka, Czerwony Kapturek.
Wyeksponowane były też programy teatralne do takich spektakli jak: Sofia de Magico, Musica Love, Traviata, Deszczowa piosenka, Listy na wyczerpanym papierze, Piotruś i wilk oraz wiele innych.
Uczniowie mogli posłuchać nagrań ze znanych musicali i oper, a także obejrzeć fragmenty znanych przedstawień. Poprzez Internet możliwe było też zwiedzanie Teatru Wielkiego w Warszawie. Staraliśmy się przybliżyć uczniom magiczny świat teatru oraz zapoznać z pojęciami z tym związanymi . Wystawa cieszyła się dużym powodzeniem, uczniowie oglądali ją na przerwach jak i przed lekcjami.
Andrzej Sierak

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »