Wiosenny korowód

Jak każdego roku uczniowie krasnosielckiej podstawówki powitali wiosnę. Tradycją stał się barwny korowód wiosennie przebranych dzieciaków, które z radosnymi okrzykami na ustach, zaopatrzone w trąbki, wuwuzele, kołatki i bębenki oraz samodzielnie przygotowane transparenty przemaszerowały ulicami Krasnosielca. Jak zwykle korowód wzbudzał niemałe zaciekawienie i wywoływał uśmiechy na twarzach przechodniów i kierowców. Niesione przez dzieci transparenty zawierały radosne hasła, m. in.: „Bałwana, łyżwy i sanki oddam za rower i skakanki”, „Przyszła wiosna, ciepło wszędzie, znowu piegów nam przybędzie”, a na czele korowodu był transparent z napisem „Od 21- go marca słońce zagrzewa nawet starca”. Po przemarszu ulicami korowód trafił na salę gimnastyczną, gdzie 29 najładniej przebranych uczniów otrzymało od organizatora imprezy, Samorządu Uczniowskiego, słodkie nagrody. Po tym radosnym przerywniku wszyscy dotlenieni i zadowoleni powrócili na lekcje.

Małgorzata Czarnecka

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »