Amelin przywitał wiosnę

Następnym, tradycyjnym punktem było palenie Marzanny, podczas którego uczniowie na całe gardło wykrzykiwali "Zimo precz!" na dobre żegnając tą chłodną porę roku, a witając pachnącą Wiosnę. Ostatnim już punktem programu, zważywszy na fakt, iż rok szkolny 2013/2014 realizowany jest pod hasłem "Szkoła w ruchu", była rywalizacja uczniów klas I-III w wyścigach rzędów. Uczniowie klas starszych rozegrali natomiast mecz piłki nożnej, a przedszkolacy bawili się na placach zabaw.
Przez cały dzień w szkole można było zakupić za przysłowiową złotówkę zabawki, książeczki i inne gadżety przyniesione i darowane przez dzieci w ramach cieszącego się dużym zainteresowaniem Kiermaszu Rozmaitości.
Cały dzień przebiegł w radosnej atmosferze, a ciepła słoneczna pogoda pomogła uwierzyć, że Wiosna na prawdę dotarła do Amelina.
Redakcja Szkolna

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »