Pasowanie na czytelnika w PSP Rakach

Pasowanie na czytelnika to oficjalne przyjęcie najmłodszych uczniów do grona czytelników biblioteki szkolnej. Organizowane co roku weszło na stałe do kalendarza uroczystości szkolnych.
Tegoroczna uroczystość miała miejsce 18 marca 2014 r. Specjalnie na tę okazję zostało przygotowane przez uczniów klasy pierwszej przedstawienie pt. ,,Kosmici w bibliotece”. Najważniejszym momentem całej uroczystości było złożenie przyrzeczenia przez pierwszoklasistów, w obecności dyrektora szkoły Teresy Kaszuby i dyrektora Publicznej Biblioteki Samorządowej w Krasnosielcu Krystyny Wierzbickiej- Rybackiej, nauczycieli oraz uczniów klas II-VI. Uczniowie tymi słowami potwierdzili swoją wolę zostania czytelnikiem oraz sam fakt pasowania na czytelnika biblioteki szkolnej.
Pasowania dokonała dyrektor szkoły. Na pamiątkę tego wydarzenia uczniowie otrzymali dyplomy oraz piękne, kolorowe książki zakupione przez panią Krystynę Wierzbicką –Rybacką.
Marzenna Orzeł
Opiekun biblioteki szkolnej

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »