Teatrzyk kukiełkowyw Rakach

,,O rybaku i złotej rybce” pod takim tytułem uczniowie szkoły w Rakach, w dniu 19 marca 2014 r., obejrzeli teatrzyk kukiełkowy. Piękna scenografia, śliczne kukiełki przykuwały wzrok dzieci, które z uwagą słuchały i oglądały przedstawienie. Dzieci wczuwały się bardzo w role bohaterów, żywo reagując na to, co działo się na scenie. Baśń o wspomnianym wyżej tytule uzmysłowiła dzieciom do czego prowadzi ludzka zachłanność i brak pokory. Żona rybaka chciała coraz więcej i więcej. W swoich pragnieniach nie znała umiaru. Zachłanność i głupota doprowadziły ją do zguby.
Redakcja PSP w Rakach

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »