Warszawska Syrenka

W dniu 25.03.2014 r. odbyły się eliminacje powiatowe konkursu recytatorskiego „Warszawska Syrenka”. PSP w Rakach reprezentowana była przez dwie uczennice. W kategorii klas 0-III Katarzyna Glinka i w kategorii klas IV-VI Aleksandra Rogala. Dziewczęta zaprezentowały się znakomicie. Ola pięknie wyrecytowała wiersz pt. „O trzech pstrych przepiórzycach” i zajęła III miejsce. Kasia zachwyciła świetną interpretacją tekstu pt. „O ślimaku, co szukał wiosny” i zajęła I miejsce. Będzie ona reprezentować powiat makowski w Warszawie w etapie finałowym, który odbędzie się 06.04.2014 r. Życzymy powodzenia.
Redakcja PSP w Rakach

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »