Konkurs plastyczny na „Ozdobę wielkanocną”

W dniu 16 kwietnia 2014 roku w świetlicy szkolnej działającej przy Zespole Szkół w Krasnosielcu odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego na „Ozdobę wielkanocną – kultywowanie tradycji polskiej rodzinne czyli dekoracyjne symbole świąt”. Organizatorem konkursu była świetlica szkolna.
Celem konkursu było propagowanie tradycji związanej ze świętami wielkanocnymi, rozwijanie i rozbudzanie zdolności oraz wyobraźni plastycznej dzieci. W konkursie wzięli udział uczniowie szkoły podstawowej. Wśród przyniesionych prac znalazły się pisanki, baranki, palmy, stroiki, koszyczki. Wszystkie prace były bardzo kolorowe, pomysłowe i stały się elementem dekoracji świetlicy. W konkursie wyłoniono i nagrodzono następujące osoby:
I miejsce: Zuzanna Kosińska I a,
II miejsce: Kinga Sendal IV a,
III miejsce: Julia Banasiak II b.
Pozostali uczestnicy zostali nagrodzeni słodkim upominkami.
Dzieciom gratulujemy pięknych ozdób wielkanocnych i na zbliżające się Święta Wielkanocne składamy moc serdecznych życzeń.
Weronika Chojnowska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »