Kwietniowe wydarzenia w przedszkolu w Krasnosielcu

Publiczne Samorządowe Przedszkole w Krasnosielcu zostało zgłoszone do ogólnopolskiego programu informacyjno-promocyjnego pt. „5 porcji warzyw, owoców lub soku” mającego na celu przekonanie dzieci, że regularne spożywanie warzyw i soków jest ważne dla każdego organizmu. Program został zrealizowany w dniach od 31.03 do 07.04.2014r.W realizację programu zaangażowane zostały wszystkie grupy dzieci oraz cały personel przedszkola. W każdym dniu rodzina Piątkowskich wdrażała do rozwijania poszczególnych zmysłów: wzroku, dotyku, zapachu, smaku i słuchu. Realizacja programu promocyjnego dała dzieciom dużo radości i pozytywnych emocji.

Teresa Mikołajczewska
Nauczyciel przedszkola

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »