Wizyta małych „interesantów” w Urzędzie Gminy

W dniu 6 maja 2014 r. do Urzędu Gminy w Krasnosielcu przybyli liczną grupą przedszkolaki z Drążdżewa. Pobyt w urzędzie rozpoczął się od zwiedzania sali konferencyjnej gdzie uroczyście małych przedszkolaków przywitał Wójt Gminy Krasnosielc Paweł Ruszczyński oraz Sekretarz Gminy Grażyna Rogala, którzy zapoznali dzieci z pracą urzędu. Podczas zwiedzania urzędowych pokoi, jedną z atrakcji była możliwość posiedzenia za biurkiem Wójta i Sekretarza Gminy. Kto wie, może za kilkanaście lat któryś z przedszkolaków zostanie włodarzem tej gminy?
Na zakończenie spotkania wszystkie maluchy zostały obdarowane słodyczami oraz drobnymi upominkami, a Wójt i Sekretarz Gminy w ramach podziękowania za miłe przyjęcie i poświęcony czas od swoich gości otrzymali piękne kwiaty w koszyczku z papierowej wikliny.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »