Zawody w biegach przełajowych

Ponad to liczna reprezentacja szkoły w Amelinie zmagała się w XI biegach przełajowych im. Ireny Szewińskiej. Nasi biegacze zajmowali czołowe lokaty. Największym sukcesem może pochwalić się Mateusz Gwiazda, który wygrał bieg na dystansie 1100m, wielką szansę na najniższy stopień podium w tej samej kategorii miał Adam Gwiazda który ostatecznie do mety dotarł na 4 pozycji. W kategorii chłopców 2003-2004, jako drugi na mecie zameldował się Marcin Walendziak, a Damian Gwiazda ukończył rywalizację na 25 miejscu. Wśród dziewcząt Natalia Ryłka zajęła 20 miejsce. W najmłodszej kategorii wiekowej, dobrze spisał się Kuba Kowalczyk – 6 miejsce. SP w Amelinie w klasyfikacji szkół zajęła 6 miejsce.
Natomiast SP w Drążdżewie, ma swoją mistrzynię w najmłodszej kategorii wiekowej. Bieg na dystansie 300 metrów wygrała Weronika Gałązka. Pechową czwartą lokatę zajął Jakub Purzycki, na 29 miejscu do mety dobiegła Sandra Klik. Punktowe miejsca w drugiej dziesiątce zajęli także: Mateusz Zajkowski, Paweł Kruk i Mikołaj Graczyk.
Za czołowe 3 miejsca ufundowano nagrody rzeczowe od firmy Samsung. Wszyscy nasi uczniowie ukończyli biegi więc liczymy w przyszłości na kolejne sukcesy ! Gratulacje.

T. Rogala
G. Gałązka

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »