DEBATA SPOŁECZNA

W dniu 17 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury w Krasnosielcu odbyła się debata społeczna na temat poprawy bezpieczeństwa zorganizowana przez komendę powiatową policji w Makowie Mazowieckim. W spotkaniu wzięli udział m. in.: Wójt Gminy Krasnosielc – Paweł Ruszczyński, Starosta Makowski – Roman Deptuła, Komendant Powiatowy Policji w Makowie Mazowieckim – Tomasz Łysiak, radni i sołtysi z terenu gminy Krasnosielc oraz dyrekcja szkolna, uczniowie gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalnej. Podczas debaty komendant Tomasz Łysiak omówił, w oparciu o prezentację multimedialną, stan bezpieczeństwa w gminnie Krasnosielc. Apelował także o odpowiedzialność na drogach i czujność sąsiedzką oraz alarmowanie policji w razie zagrożeń w rodzinie. Wszystkim zgromadzonym zostali przedstawieni dzielnicowi z terenu gminny Krasnosielc: Jarosław Mrugacz dla gm. Płoniawy – Bramura, Mirosław Michalak dla gminy Sypniewo oraz Dariusz Matulewicz dla gminy Krasnosielc, z którymi należy się kontaktować w sprawach zagrażających bezpieczeństwu zarówno w rodzinie jak i na drogach.

T. Parciak

debata

debata1

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »