Nowe boisko przy szkole w Amelinie

Przy Publicznej Szkole Podstawowej w Amelinie budowane jest boisko wielofunkcyjne o nawierzchni poliuretanowej. Projekt zakłada wykonanie boisk do gry w piłkę ręczną, siatkową, koszykową i badmintona oraz wybiegów. Wykonawcą jest firma MULTISPORT z Jaworzna. Gmina pozyskała dotację z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Programu Rozwoju Bazy Sportowej w wysokości 200 tys. zł, a całkowita wartość zadania wynosi ok. 337 tys. zł. Inwestycja ta pozwoli w znacznym stopniu na zwiększenie powszechności i dostępności sportu wśród dzieci i młodzieży, stworzenie lepszych warunków dla rozwoju młodego pokolenia, jak również na lepsze zagospodarowanie czasu wolnego.

Amelin2

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »