Impreza integracyjna w Krasnosielcu

W dniu 19 września 2014r. na placu za Gminnym Ośrodkiem Kultury odbyła się impreza integracyjna w ramach programu „Realizujemy marzenia – forma aktywności i integracji społecznej osób niepełnosprawnych” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. O godz. 14:00 Wójt Gminy Krasnosielc powitał wszystkich gości i zaprosił do wspólnej zabawy. Już na samym początku publiczność rozbawił kabaret „Mimello”, który zaprezentował żonglerkę piłkami nożnymi oraz brzuchomówcę Piotra Borutę – finalistę programu „Mam Talent”. Publiczność zachwycił również pokaz Gimnastyki Artystycznej w wykonaniu Magdaleny Markowskiej, wielokrotnej Mistrzyni Polski. Widzowie mieli także okazję obejrzeć pokaz tańca latynoamerykańskiego w wykonaniu osób niepełnosprawnych. Pary tańczyły w układzie kombi – tancerz na wózku wraz z osobą sprawną i duo – dwóch tancerzy na wózkach. O godz. 15:30 odbył się mazowiecki przegląd twórczości osób niepełnosprawnych. Każdy uczestnik grupy, która przedstawiała swój program artystyczny otrzymał nagrodę. W wolnej chwili goście mogli udać się na poczęstunek. Całą imprezę uświetnił występ gwiazdy polskiej piosenki – Alicji Majewskiej. Przy znakomitym akompaniamencie Włodzimierza Korcza, publiczność usłyszała starsze i nowsze piosenki z bogatego repertuaru w tym „Być kobietą”, „Jeszcze się tam żagiel bieli” i wiele innych.

Kinga Zarodkiewicz

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »