Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka w Krasnosielcu

W dniu 19 września br. już po raz drugi wychowankowie przedszkola w Krasnosielcu świętowali Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Każde dziecko otrzymało pamiątkowy znaczek oraz kolorowy balonik. W barwnym korowodzie, ze śpiewem na ustach, wszystkie przedszkolaki wraz z nauczycielami przeszły ulicami Krasnosielca do przedszkolnego ogródka, gdzie miała miejsce dalsza część imprezy. Tam też wszyscy zebrani odśpiewali „Hymn Przedszkolaka”. Następnie dzieci brały udział w wielu grach i zabawach integracyjnych. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku – mamy zadbały o pyszne, domowe ciasta, a panie Kucharki o zdrowe, owocowe przekąski.

Ogolnopolski Dzien Przedszkolaka 3

Ogolnopolski Dzien Przedszkolaka 1

Ogolnopolski Dzien Przedszkolaka 2K. Brako

niecka

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »