Teatralne spotkanie w przedszkolu

W czwartek, 25 września, Publiczne Samorządowe Przedszkole w Krasnosielcu odwiedzili aktorzy z Białegostoku. Przedstawili dzieciom spektakl teatralny pt. „Szkolna wyprawa w świat książek i bajek”. W zabawny sposób aktorzy opowiedzieli historię ucznia, wykorzystując w tym postaci z twórczości Juliana Tuwima, takie jak Pan Hilary, czy Rycerz Krzykalski. Dzieci, podczas przedstawienia, wspólnie z występującymi postaciami, świetnie się bawiły. Małe formy teatralne to nie tylko przyjemnie spędzony czas, ale także inny sposób na zdobywanie wiedzy i nowych doświadczeń. Z niecierpliwością czekamy na następny spektakl.

Katarzyna Brakoniecka

 

DSC_0124

 

DSC_0116

 

DSC_0114

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »