Dzień Edukacji Narodowej w Drążdżewie

„14 października to dzień wyjątkowy, w którym na nauczycieli patrzą wszystkie głowy…”- takimi słowami uczniowie Szkoły Podstawowej w Drążdżewie przywitali wszystkich gości zebranych z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość zainaugurowała dyrektor szkoły pani Barbara Kluczek, składając życzenia wszystkim zebranym nauczycielom i pracownikom szkoły, tym pracującym obecnie oraz tym, którzy przez wiele lat wytrwale pracowali w murach tej szkoły. Najszczersze życzenia i podziękowania popłynęły również z ust pana wójta Pawła Ruszczyńskiego oraz przewodniczącej Rady Rodziców pani Anny Kruk. Następnie głos zabrali uczniowie klasy VI, którzy przygotowali z tej okazji inscenizację „Rzepki” autorstwa Jana Brzechwy. Było bardzo wesoło i ciekawie. Uczniowie wspaniale zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie, za co otrzymali gromkie brawa od publiczności. Na koniec dziękując za trudy nauczania i wychowania, uczniowie odśpiewali sto lat i wręczyli drobne upominki wszystkim pedagogom i pracownikom szkoły.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »