Teatrzyk w Drążdżewie

W dniu 20 października br. przedszkolaki z Drążdżewa miały okazję obejrzeć przedstawienie pt: „Diabełek przepędza Lenia”. Główna bohaterka – Hiacynta miała bardzo trudne zadanie, mianowicie wypędzić lenia z diabełka, który tylko spał i nic więcej nie robił. Nie chciał chodzić do szkoły, uczyć się. Hiacyncie pomogły leśne zwierzątka, które znalazły magiczny napój, sprowadzany aż z Egiptu. Najważniejsze, że się udało. Dzieciaki tym razem nie tylko były widzami, ale także brały udział w przedstawieniu. Razem z aktorami śpiewały znane piosenki, tańczyły przy współczesnej muzyce. Na twarzach przedszkolaków do końca dnia gościły uśmiechy. Wszystkim spektakl bardzo się podobał.

M. Zuzelska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »