Warsztaty twórcze

W dniu 16.10.2014 r. uczniowie ze szkoły podstawowej w Rakach uczestniczyli w warsztatach z twórczyniami ludowymi -p. Czesławą Lewandowską i p. Anną Ceberek. Nawlekanie na nitkę grochu było bardzo trudnym zadaniem nawet dla najstarszych uczniów.
Uwagi, skupienia, a przede wszystkim cierpliwości wymagało kolejne zadanie – wykonanie kwiatów z bibuły. Naszym dzieciom nie zabrakło chęci i wytrwałości. Na koniec spotkania każdy uczestnik warsztatów wyszedł z własnoręcznie wykonanym kwiatkiem. Zdobyte umiejętności będziemy dalej rozwijać na zajęciach plastyczno-technicznych.

Redakcja szkolna

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »