Wycieczka do Ostrołęki

W dniu 15 października br. przedszkolaki z Drążdżewa wyruszyły na wycieczkę do Ostrołęki. „Truskawki” i „Motylki” w jednym, a „Słoneczka” w drugim autobusie. Starszaki i średniaki udały się na film pt. „Pszczółka Maja” do kina Jantar, a Maluszki ruszyły pierwszy raz ze swoją panią do salonu zabaw Urwis. Kolejną atrakcją był pobyt w pizzerii Da Grasso, gdzie wszyscy uczestnicy wycieczki zostali mile powitani. Każdy mógł spróbować rożnych smaków pizzy.
Po sytym posiłku udaliśmy się do naszych autobusów i szczęśliwie wróciliśmy do szkoły. Nasze dzieciaczki wysiadały z autobusów zmęczone, ale z uśmiechem na twarzy.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »