Krasnosielckie przedszkolaki na wycieczce w Niestumie

W dniu 27 października br. przedszkolaki wcześnie rano wyruszyły na wycieczkę do Niestumu, gdzie znajduje się XIX wieczny park na terenie, którego powstało gospodarstwo agroturystyczne. Dla uczestników wycieczki przygotowano wiele atrakcji tj. zwiedzanie mini zoo, przejażdżki bryczką i ciuchcią, spacer po parku, zabawa na placu zabaw oraz poczęstunek w postaci kiełbasek z grilla. W drodze powrotnej przedszkolaki obejrzały Pałac Krasińskich, który znajduje się na terenie urokliwego parku krajobrazowego w Opinogórze. Wycieczkę zakończyliśmy grupowym zdjęciem przy popiersiu poety Jana Kochanowskiego oraz pomniku poety Zygmunta Krasińskiego. Zadowolone i pełne wrażeń przedszkolaki czekają już na następną wycieczkę. Dokąd tym razem się wybierzemy?

Wycieczka do Niestumia 3

Wycieczka do Niestumia 1

Wycieczka do Niestumia 2

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »