Białostoccy aktorzy w przedszkolu w Krasnosielcu

W dniu13 listopada br. przedszkolaków z Krasnosielca odwiedzili aktorzy z Teatru „Magik” z Białegostoku. Dzieci obejrzały teatrzyk pt. „Piotruś Dobre Serduszko ratuje planetę Ziemię.” Aktorzy świetnie bawili się z dziećmi, ucząc praktycznie segregowania odpadów do odpowiednich pojemników. Rozmawiali jak należy zachowywać się w lesie, czego nie wolno robić. Dzieci słuchały też wierszy i piosenek o ekologii. Dowiedziały się dużo ciekawych rzeczy o ekologicznym świecie i czystości najbliższego środowiska.

Wanda Szewczak
Nauczyciel PSP w Krasnosielcu

Teatr „Magik”  2 Teatr „Magik”  1

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »