Dofinansowanie z PROW dla Gminy Krasnosielc

prow

24 listopada wójt Paweł Ruszczyński podpisał kolejne umowy o dofinansowanie gminnych inwestycji z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.
Dzięki pozyskanym pieniądzom do końca czerwca 2015 roku powstanie plac zabaw w Wólce Drążdżewskiej oraz zostanie zmodernizowane oświetlenie w miejscowościach: Chłopia Łąka, Drążdżewo Małe, Karolewo, Krasnosielc Leśny, Niesułowo, Nowy Sielc, Pienice, Przytuły i Raki. Zostanie wybudowana także nowa linia oświetlenia ulicznego w Wymysłach. Łączny koszt realizacji obu projektów wynosi 666 620,17 zł, a wysokość unijnej pomocy finansowej 394 701,00 zł.