Wybory Samorządowe 2014

W dniu 16 listopada 2014 r. odbyły się wybory samorządowe. Wybieraliście Państwo przedstawicieli lokalnej władzy – wójta oraz radę gminy, a także osoby reprezentujące nasze interesy społeczne w powiecie i województwie.
Łączna liczba osób uprawnionych do głosowania wynosiła 5278, a w głosowaniu wzięło udział 3043, co dało frekwencję 57,65%.
Pomimo ogólnopolskich problemów z systemem informatycznym, w Gminie Krasnosielc ustalono wyniki głosowania dość sprawnie.
W załączeniu Gminna Komisja Wyborcza w Krasnosielcu podaje do wiadomości wyniki głosowania na Wójta Gminy Krasnosielc i do Rady Gminy Krasnosielc.

Protokół wyników głosowania i wyników wyborów Wójta Gminy Krasnosielc

Protokół z wyborów do Rady Gminy Krasnosielc