Małe zwierzę wielkie szczęście

Dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej w Rakach bardzo kochają zwierzęta. Dlatego z inicjatywy nauczycielek: Hanny Biedrzyckiej, Marzenny Orzeł i Magdaleny Janowskiej zorganizowano akcję zbiórki karmy i koców dla zwierząt ze schroniska w Kruszewie. Do akcji włączyli się również rodzice wykonując dwie budy. 13 listopada – właścicielka schroniska wraz z wolontariuszką odwiedziły naszą szkołę, dokonały prezentacji i opowiedziały o życiu i sytuacji zwierząt w ich schronisku. Przedstawiły podopieczną – sukę „Bezę”, z którą dzieci mogły się pobawić. Na koniec zrobiono wszystkim wspólne zdjęcie, a panie bardzo podziękowały za wsparcie ich schroniska i zwróciły się z prośbą o dalszą pomoc i współpracę.
Redakcja Szkolna

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »