Warszawa nocą

W dniu 11 grudnia 2014r. uczniowie klas I –III Szkoły Podstawowej w Krasnosielcu przeżyli niezwykły wieczór pokazu iluminacji świetlnych przybliżający im magię nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Tego wieczoru odwiedzili Królewski Ogród Światła, w którym mieli możliwość obejrzenia niezwykle pięknej karety zaprzężonej w sześć koni oświetlonej tysiącami lampek, zwiedzili dziedziniec wilanowski, gdzie Król Jan III Sobieski urządzał uroczyste parady, oglądali również pokaz świateł zapalających się w rytm muzyki klasycznej. Następnie przeszli do oświetlonego labiryntu, w którym znajdowały się świecące duże figury z baśni „Alicja w krainie czarów”. Zachwyceni pokazem postanowili zobaczyć jeszcze jedno ważne miejsce w Warszawie, pięknie wyglądające o tej porze roku – Starówkę. Spacerując ulicami Starego Miasta podziwiali świąteczne dekoracje. Najbardziej zachwyciła ich wielka pięknie ubrana choinka z ogromnymi prezentami oraz ciuchcia i królewska komnata ozdobiona światełkami. Na zakończenie odwiedzili Mc’Donalds i bardzo późno, ale szczęśliwie wrócili do domu.

Wychowawcy kl. I-III

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »