Każda choinka ma swój czar

Na początku grudnia świetlica szkolna działająca przy Zespole Szkół w Krasnosielcu ogłosiła konkurs zatytułowany ,,Każda choinka ma swój czar”. Uczniowie mieli wykonać pracę przestrzenną z dowolnych materiałów. Prace należało złożyć do 15 grudnia 2014 r.
Cele konkursu to :
– rozwijanie zainteresowań różnorodnymi technikami plastycznymi;
– rozbudzanie fantazji i wyobraźni twórczej;
-pogłębienie wiedzy na temat symboli związanych ze Świętami Bożego Narodzenia.
W konkursie wzięli udział uczniowie kl. I-III, IV-VI i gimnazjum. Konkurs cieszył się ogromną popularnością, wpłynęło aż 53 prac. Choinki były cudowne. Dominowały drzewka wykonane z makaronu. Były choinki wykonane z liści fasoli, z szyszek, patyczków higienicznych, z piórek, z ziarenek kawy, orzeszków laskowych, płatków higienicznych, bibuły, wełny czesankowej i jeszcze innych materiałów. Jury miało ogromny problem z wyłonieniem zwycięzców, ponieważ wszystkie prace były piękne i starannie wykonane. Każda klasa biorąca udział w konkursie otrzymała dyplom, a wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie upominki. Dodatkowo wyróżniono 9 prac. Wyróżnienia i drobne upominki otrzymali uczniowie:

Klasy I –III

Zofia Jastrzębska kl. I b
Amelia Modzelewska kl. II a
Julia Banasiak kl.III b

Klasy IV – VI

Julia Chełchowska kl. IV b
Anna Lewandowska kl . IV b
Agnieszka Kołakowska kl . VI a
Gimnazjum
Milena Ochenkowska kl. I b
Patrycja Fąk kl. III d
Dominika Matuszewska kl.III d
Prace zostały wyeksponowane na wystawce na korytarzu szkolnym.

Alina Błaszkowska
Ewa Olkowska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »