Białostoccy aktorzy ze studia artystycznego „Arton” w krasnosielckim przedszkolu.

W dniu12 stycznia 2015 r. w tutejszym przedszkolu gościli aktorzy ze studia artystycznego „Arton” w Białymstoku. Przedstawili dla dzieci spektakl pt. „Tata i Jasiek”. W bardzo humorystyczny i przystępny sposób zaprezentowali przedszkolakom problem otyłości i braku ruchu. Przedstawienia poruszające wspomnianą tematykę są bardzo ważne w kształtowaniu prawidłowych postaw zdrowego stylu życia preferowanego przez przedszkole.

Anna Daliga

Arton w krasnosielckim przedszkolu 3   Arton w krasnosielckim przedszkolu 1   Arton w krasnosielckim przedszkolu 2

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »