Choinka szkolna w Drążdżewie

W czwartek 15.01.2015 r. w Szkole Podstawowej w Drążdżewie od godz.16:00 do 20:00 odbywała się tradycyjna choinka szkolna. Uroczystość ta jest jednym z najbardziej oczekiwanych i przyjemnych wydarzeń w szkole. W pięknie udekorowanej, szkolnej sali gimnastycznej, zgromadziła się cała społeczność szkolna, uczniowie, nauczyciele wraz z panią dyrektor oraz rodzice.
Przez cały czas muzyka zachęcała do wspólnej zabawy, dlatego też chętnych na parkiecie nie brakowało. Podczas zabawy dzieci mogły korzystać z bufetu, który został zaopatrzony w smakowite łakocie dzięki wspaniałym i pomocnym rodzicom. Można było zakupić i skosztować pysznych ciast. Dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na dofinansowanie wycieczki szkolnej nad morze, która ma odbyć się przed wakacjami.
W trakcie imprezy wszystkim dopisywał znakomity humor i dobra kondycja fizyczna. Sił do zabawy nikomu nie brakowało, a dodatkowa radość biła z faktu, iż od poniedziałku rozpoczynają się zimowe ferie. Dzieci i rodziców nie trzeba było do zabawy specjalnie namawiać. Co jakiś czas z mikrofonu płynęły życzenia i dedykacje od uczniów dla swoich wychowawców, zachęcające do udziału w zabawie. Czas mijał szybko wśród znanych hitów muzycznych, aż trudno było się rozstawać. O 20.00 zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wszyscy rozeszli się do swoich domów.
Była to udana uroczystość, która jak co roku okazała się wspaniałą formą integracji dla całej społeczności szkolnej.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »