Zabawa choinkowa w przedszkolu w Drążdżewie

 

Karnawał to czas radości i rozrywki. Zarówno mali, jak i duzi czekają okazji, aby się zabawić! Świetną ku temu okazją jest, niewątpliwie, zabawa choinkowa, która w drążdżewskim przedszkolu odbyła się w czwartek 15 stycznia. Na ten dzień dzieci czekały z wielką niecierpliwością, zwłaszcza najmłodsi przedszkolacy, którzy po raz pierwszy mieli okazję wziąć udział w zabawie tanecznej wraz ze swoja panią oraz pozostałymi przedszkolakami. Punktualnie o godzinie 10.00 trzy grupy z oddziałów przedszkolnych przybyły do uroczyście przystrojonej sali gimnastycznej, aby rozpocząć zabawę. Na początku przemówiła pani dyrektor Barbara Kluczek, która powitała wszystkie dzieci wraz z paniami oraz zachęciła do miłej zabawy. Przedszkolaki przez dwie godziny bawiły się wśród znanych piosenek z przedszkola, a także nowoczesnych hitów. O godzinie 12.00 wszyscy udali się na krótką przerwę obiadową. Po powrocie na salę dzieci wspólnie zaśpiewały piosenkę o Mikołaju i w tym momencie przed ich oczami pojawił się wymarzony gość z prezentami. Następnie każde dziecko kolejno podchodziło do Mikołaja i otrzymywało paczkę. Ten dzień przyniósł dla dzieci wiele radości oraz pozytywnych emocji. Zabawa tego dnia była wyjątkowo udana. Dziękujemy również rodzicom za pomoc w organizacji tego święta.

Justyna Rupińska

 

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »