Warsztaty filmowe

W dniach 26 i 27 stycznia 2015 roku w Gminnym Ośrodku Kultury odbyły się warsztaty filmowe pn. „Bracia W”. Ich celem było wzmocnienie w uczestnikach przekonania o wyjątkowości miejsca, w którym żyją poprzez przypomnienie historii, wywodzących się z Krasnosielca, braci Warner – słynnych na całym świecie założycieli wytwórni filmowej Warner Bros. Podczas spotkań młodzi mieszkańcy Krasnosielca poznali tajniki historii kina, zgłębiali podstawy animacji oraz rozwinęli swoje umiejętności twórcze, budując i konstruując przestrzenne formy architektoniczne.
Oprócz warsztatów, powstała strona internetowa www.braciawarner.pl, na której zostały zamieszczone informacje z warsztatów i festiwalu filmowego „Małe Kino Wielkich Braci”. Zadanie zostało zrealizowane przez firmę MediaSchool.pl z Warszawy za łączną kwotę 10 600,00 zł.
Warsztaty były elementem projektu „Zwiększenie atrakcyjności i konkurencyjności Gminy Krasnosielc poprzez poszerzenie oferty turystycznej”, którego koszt całkowity wynosi ok. 570 tys., a 70,41 % całości stanowi dofinansowanie ze środków EFRR.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z twórczością naszych młodych artystów.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »