Dzień Babci i Dziadka

W dniu 6 lutego 2015 r. w oddziale przedszkolnym przy Publicznej Szkole Podstawowej w Rakach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Licznie przybyli dziadkowie ze wzruszeniem wysłuchali wierszy i piosenek w wykonaniu swoich wnucząt. Nie zabrakło również tradycyjnego sto lat, własnoręcznie wykonanych prezentów i mnóstwa buziaków jakie maluchy przekazały najukochańszym babciom i dziadkom. Po występie wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku. Wspólnie spędzony czas upłynął w miłej i serdecznej atmosferze.

Hanna Biedrzycka
opiekun grupy przedszkolnej

Obchody dnia Dziadka i Babci w Rakach  1   Obchody dnia Dziadka i Babci w Rakach  2   Obchody dnia Dziadka i Babci w Rakach  3

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »