Młodzi historycy

Uczniowie szkoły podstawowej w Rakach już od kilku lat wykazują duże zainteresowanie historią. W tym roku szkolnym również byli chętni , by wziąć udział w konkursie historycznym ,, Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”. Tym razem zakres wiedzy obejmował okres od 972r. do 1514r. – od Cedyni do Orszy. Do etapu szkolnego przygotowywały się 3 osoby. Wszyscy uczniowie przeszli z powodzeniem ten etap i wzięli udział w etapie rejonowym w Ostrołęce. Spośród nich Barbara Szewczak (kl. VI) i Radosław Regulski (kl. V) zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 16 kwietnia w Warszawie. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie.

Redakcja szkolna

Młodzi historycy

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »