„Bajka o Czerwonym Kapturku i Oswojonym Wilku” w interpretacji rodziców

W dniu 17 lutego br. w krasnosieleckim przedszkolu miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Tym razem rodzice zrobili dzieciom wielką niespodziankę, przygotowując i przedstawiając nową wersję bajki o Czerwonym Kapturku. Ta nowa wersja, bardzo się dzieciom spodobała, ponieważ wilk wcale nie zjadł Czerwonego Kapturka, ani babci, a koniec był „słodki”. Wszyscy mianowicie, zostali zaproszeni na wielką, pełną łakoci ucztę. Wskazać wypada, że rodzice biorący udział w przedstawieniu są uczestnikami projektu „Wieczór z Czerwonym Kapturkiem”, który jest częścią Przedszkolnego Programu Aktywnej Współpracy w Publicznym Samorządowym Przedszkolu w Krasnosielcu. Z tegoż programu w każdym miesiącu realizowany jest inny projekt i tak np. w miesiącu listopadzie był to projekt pt. „Ziemniaczane cuda”, w grudniu – „Pamiętamy o starszych i samotnych”, a w styczniu – „Jak Dziadek poznał Babcię”. Bardzo ambitne projekty do realizacji są zresztą zaplanowane do końca roku szkolnego, a także nawet na rok następny.
Tymczasem jednak, pragnę bardzo serdecznie podziękować rodzicom za udział w przedstawieniu „Bajka o Czerwonym Kapturku i Oswojonym Wilku” jak i zaprosić do realizacji kolejnych projektów i przedsięwzięć.

Dyrektor Przedszkola
Anna Godlewska

Bajka o Czerwonym Kapturku i Oswojonym Wilku  2   Bajka o Czerwonym Kapturku i Oswojonym Wilku  1

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »