Jak co roku w karnawale wszyscy bawią się wspaniale

W dniu 16 lutego br. przedszkolaki PSP w Krasnosielcu bawiły się na balu karnawałowym. Był to dla dzieci dzień niesamowity i długo wyczekiwany. Przedszkole na chwile zamieniło się w magiczny, kolorowy świat, gdyż już od rana zaczęły się pojawiać kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, Dzwoneczka, smerfa, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Zabawa taneczna zaczęła się tuż po śniadaniu, a o oprawę muzyczną i prowadzenie imprezy zadbała pani Basia Lusawa. Dzieci świetnie się bawiły, tańcząc i uczestnicząc w zabawach i konkursach, które przygotowała pani Marzena Wnuk. Kilkoro wychowanków otrzymało dyplom za ciekawe przebranie, ale nie zabrakło także wyborów króla i królowej Balu. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Katarzyna Brakoniecka

Bal karnawałowy w PSP w Krasnosielcu 2   Bal karnawałowy w PSP w Krasnosielcu 1

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »