Obchody dnia Babci i Dziadka w Krasnosielcu

W dniu 9 lutego br. przedszkolaki z Publicznego Samorządowego Przedszkola w Krasnosielcu zaprosili swoich ukochanych Dziadków i Babcie na wspólne świętowanie. Mali przedszkolacy zaprezentowali swoje umiejętności na scenie Gminnego Ośrodka Kultury licznie przybyłym gościom. Każda z grup przygotowała część artystyczną. Dziadkowie mogli zobaczyć jak pięknie występują ich wnuczęta. Przedszkolaki śpiewały piosenki, tańczyły i recytowały wierszyki. Goście byli poruszeni. W oczach niektórych, można było dostrzec łzę wzruszenia. Występy dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Kolejną niespodzianką dla gości były laurki. Po występach dzieci, przyszedł czas na konkursy i zabawy dla dziadków. Babcie piły sok z cytryny, dziadkowie zaplatali warkoczyki wnuczkom, był też konkurs jedzenia pączków czy wspólnych tańców. Na koniec wszyscy rozkoszowali się pysznymi ciastami domowego wypieku. Spotkanie przebiegło w serdecznej atmosferze. I za rok znów się spotkamy z naszymi, kochanymi dziadkami.

Katarzyna Brakoniecka

SONY DSC   SONY DSC   SONY DSC

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »