Spektakl edukacyjny „Przygody Janka i złej czarownicy”

W dniu 10 kutego 2015 r. dzieci w krasnosielckim przedszkolu obejrzały humorystyczny spektakl edukacyjny pt. „Przygody Janka i złej czarownicy”. Sztukę przedstawił największy w Polsce objazdowy Teatr Lalek Pinokio z Nowego Sącza. Bajka przedstawiała historie Janka, który za karę zamienia się w niedźwiedzia. Chłopiec poznaje dobrą i piękną Małgosię, dzięki której zmienia swoje postępowanie. Dzieci pomagają Jankowi wybrać między dobrem i złem. Na drodze do szczęścia pojawia się zła czarownica, która za wszelką cenę będzie starała się pokrzyżować chłopcu plany. Lecz Janek pokonuje przeciwności. Zmienia się w dobrego chłopca i zdobywa serce Małgosi. Finał historii udowadnia, że dobro zawsze zwycięża.

Teresa Mikołajczewska

Spektakl edukacyjny

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »