Zabawa z zapustami

W dniu 12 lutego 2015 roku w PSP w Amelinie odbyła się impreza karnawałowo – Walentynowa. W tym dniu uczniowie przedstawili specjalny program artystyczny pt. „Zabawa z zapustami”. Z tej okazji na sali nie zabrakło również barwnych przebierańców m.in. grzecznych aniołków, psotnych diabełków, które zaczepiały publiczność; pięknych cyganek, które śpiewały i tańczyły kankana, cyganów, żywiołowej babki, która szalała w rytmie rock and rolla, kozy śmierci, kominiarza, bociana oraz oczywiście życzliwych gospodarzy, którzy ugościli przebierańców „czym chata bogata”. Następnie nadszedł czas na wspólne tańce przy wesołej muzyce oraz rywalizację w różnych konkurencjach. Z tym samym programem artystycznym grupa zapustników wystąpiła na XI Przeglądzie Zespołów Zapustnych w Rakach. Weseli przebierańcy śpiewem i tańcem zachwycili publiczność, która nie żałowała gromkich oklasków.

 

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »