Drążdżewskie zapusty

Z inicjatywy Rady Rodziców w PSP w Drążdżewie zorganizowano zapusty. Uroczystość odbyła się we wtorek 17 lutego 2015r. o godz.19:00 na sali gimnastycznej. Wzięli w niej udział rodzice, uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy obsługi. W takiej chwili nie mogło zabraknąć także dziadków.
Humory dopisywały, zwłaszcza że stoły uginały się od pysznych, słodkich smakołyków, faworków, róż karnawałowych, cukierków i pączków. Na początku p. dyrektor powitała zebranych i zaprosiła do wspólnego świętowania tradycyjnych „ostatków”. Na początku wszyscy wysłuchali montażu słowno-muzycznego w wykonaniu uczniów. Wystąpienie zostało przygotowane przez p. Hannę Kęszczyk i p. Anielę Szewczak p.t. „Zapusty u gospodarza”. Można było zaobserwować barwny korowód przebierańców. Nie zabrakło również zabawnych przyśpiewek i tańców. Publiczność zgromadzona na sali nagrodziła młodych artystów gromkimi brawami. Po przedstawieniu odbyła się dyskoteka karnawałowa. Do tańca wszystkich zgromadzonych porywały skoczne i żywe melodie. Zabawa była udana. Muzyka płynąca z głośników inspirowała wszystkich do szalonej zabawy. Z uśmiechem na ustach śpiewano teksty słyszanych hitów, skacząc i klaszcząc z radości. Każdy bawił się wyśmienicie.
Niestety radosna zabawa musiała się kiedyś skończyć. Tegoroczny karnawał przeszedł do historii. Przed nami Wielki Post, czas pokory, zadumy i refleksji.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »