Zawody mini piłki ręcznej dziewcząt

W dniu 15 lutego w Makowie Mazowieckim odbyły się zawody mini piłki ręcznej dziewcząt. Do turnieju zgłosiło się pięć drużyn, w tym: Krasnosielc, Gąsewo, Maków Mazowiecki, Sypniewo oraz Drążdżewo. PSP z Drążdżewa reprezentowało dziewięć dziewczyn: Sylwia Jakubiak, Magdalena Żebrowska, Natalia Bastek, Klaudia Gładkowska, Aleksandra Zega, Zuzanna Zadrożna, Paulina Napierkowska, Daria Kruk i Zuzanna Pliszka. Dziewczęta grały cztery mecze, w tym dwa wygrały i dwa zremisowały. To dało im drugie miejsce na podium, zdobywając puchar i srebrny medal w zawodach. Pierwsze miejsce zajęła drużyna dziewczęt z Makowa a trzecie z Sypniewa,
Serdecznie gratulujemy naszej drużynie.

Zawody mini piłki ręcznej dziewcząt

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »