Drużyna z Drążdżewa stanęła na podium

W dniu 15 marca 2015 r. w Szelkowie odbyły się Powiatowe Igrzyska w unihokeju dziewcząt. W zawodach brały udział reprezentacje z 7 szkół: Szelków, Płoniawy, Krasnosielc, Rzewnie, Czerwonka, Gąsewo i Drążdżewo. Uczennice reprezentujące Szkołę Podstawową w Drążdżewie to: Daria Kruk, Zuzanna Pliszka, Zuzanna Zadrożna, Paulina Napierkowska, Aleksandra Zega, Natalia Bastek, Sylwia Jakubiak. Dziewczęta spisały się znakomicie zajmując III miejsce, zdobywając tym samym brązowe medale i upragniony puchar. Poniżej wyniki Naszej reprezentacji.

Wyniki w grupie:
SP Drążdzewo 2:3 SP Płoniawy
SP Drążdzewo 3:1 SP Krasnosielc
SP Drążdzewo 2:0 SP Gąsewo

Półfinał:
SP DRĄŻDZEWO 1:6 SP Szelków
Mecz o III – miejsce:
SP DRĄŻDZEWO 2:0

Klasyfikacja końcowa:
1. SP Szelków
2. SP Krasnosielc
3. SP Drążdżewo
4. SP Rzewnie
5. SP Gąsewo
6. SP Płoniawy
7. SP Czerwonka

Rozgrywki w unihokeja 1    Rozgrywki w unihokeja 2

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »