Dzień Kobiet u „Słoneczek”

W dniu 9 marca 2015 r. dzieci z grupy przedszkolnej „Słoneczka” w Drążdżewie, obchodziły „Dzień Kobiet”. Jest to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych. W tym szczególnym dniu męska część przedszkolaków wraz ze swoją panią poprosiła wszystkie dziewczynki na środek sali, odśpiewała im piosenkę o marcu, który pięknie się wystroił z okazji Dnia Kobiet oraz wręczyła im upominki zakupione przez rodziców – zestawy kuchenne. Rodzice pamiętali również o chłopcach, którzy tego dnia otrzymali zestawy majsterkowicza. Prezenty przyniosły dzieciom wiele radości oraz niesamowitych chwil podczas wspólnej zabawy. Dziewczynki podziękowały chłopcom za życzenia, prezenty i promienny uśmiech, który tego dnia panował na twarzach wszystkich dzieci.

Justyna Rupińska

??????????????????????? ??????????????????????? ???????????????????????

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »