Nauka i zabawa z Benjaminem

W środę 18 marca 2015 r. nasze przedszkole odwiedzili aktorzy ze studia Magik z Białegostoku, którzy zaprezentowali dzieciom spektakl teatralny pt. „Egzamin z bezpieczeństwa Tygryska Benjamina”. Poprzez humorystyczne scenki dzieci poznały zasady bezpieczeństwa w domu, przedszkolu, na ulicy oraz sposoby właściwego zachowania się w obliczu zagrożeń ze strony innych ludzi. Kiedy pluszowy tygrysek nie wiedział jak postąpić, z pomocą przychodzili mu nasi wychowankowie. Doskonale znają one numery alarmowe i zasady ruchu drogowego. Aktywny udział naszych pociech w przedstawieniu i chęć niesienia pomocy Benjaminowi była nie tylko wspaniałą zabawą, ale także doskonałą nauką. Aktorów zapraszamy ponownie z kolejnym przedstawieniem.

Katarzyna Brakoniecka

Nauka i zabawa z Benjaminem  1    Nauka i zabawa z Benjaminem  2

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »