Sebastian Jędrzejewski ze szkoły w Drążdżewie najlepszy w powiecie

Powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” odbyły się 11 marca 2015 roku w Szelkowie. Do rywalizacji i walki o kwalifikację do eliminacji wojewódzkich przystąpiło 28 uczestników: 11 ze szkół podstawowych, 11 z gimnazjów i 6 ze szkół średnich, w tym nasz uczeń, Sebastian Jędrzejewski z klasy VI. Turniej składał się z dwóch części: pisemnej i ustnej. Do części ustnej zakwalifikowało się 5 uczniów z najlepszym wynikiem z części pierwszej. Po przeprowadzonych eliminacjach jury konkursu ogłosiło oficjalne wyniki dla każdej z grup. Sebastian nie miał sobie równych, zwyciężając zapewnił sobie wyjazd na eliminacje wojewódzkie, gdzie będzie reprezentował powiat makowski i szkołę w Drążdżewie. Sebastian otrzymał tablet firmy Lenovo, jak również statuetki i inne upominki. Organizatorem OTWP jest Zarząd Główny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP. Laureaci i finaliści turnieju otrzymali cenne nagrody ufundowane m.in przez Starostę Powiatu Makowskiego.

Redakcja Szkolna

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »